menusearch
berouz.com

OpenAI برنامه رسمی ChatGPT را برای اندروید راه اندازی کرد

جستجو
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۹:۳۲:۵۲
۱۴۰۲/۴/۳۱ شنبه
(0)
(0)
OpenAI برنامه رسمی ChatGPT را برای اندروید راه اندازی کرد
OpenAI برنامه رسمی ChatGPT را برای اندروید راه اندازی کرد

در 21 ژوئیه، OpenAI برنامه خود را برای راه اندازی نسخه اندرویدی چت ربات محبوب هوش مصنوعی (AI) ChatGPT در هفته آینده فاش کرد. این راه‌اندازی پس از انتشار آن برای کاربران iOS در ماه می‌انجام شد.

این شرکت در یک توییت راه اندازی را اعلام کرد و یک صفحه پیش سفارش در فروشگاه Google Play ارائه کرد که به کاربران اجازه می‌دهد پس از آماده شدن برنامه برای نصب ثبت نام کنند.

این اعلامیه به دنبال تلاش‌های اخیر OpenAI برای افزایش ایمنی و شفافیت ابزارهایش با ابتکاراتی مانند واترمارک محتوا صورت می‌گیرد. این شرکت به دلیل نگرانی در مورد اطلاعات نادرست تولید شده توسط هوش مصنوعی تحت نظارت قرار گرفته است.

OpenAI اقدامات امنیتی بهبود یافته برنامه اندروید را در مقایسه با نسخه وب برجسته می‌کند. همچنین ویژگی‌هایی مانند همگام‌سازی تاریخچه مکالمه در بین دستگاه‌ها، مشابه نسخه iOS را ارائه می‌دهد.

OpenAI با معرفی برنامه‌های اندروید و iOS به طور مستقیم با Bing Chat مایکروسافت که از فناوری GPT-4 OpenAI نیز استفاده می‌کند، رقابت می‌کند. این برنامه ها ابزاری جایگزین برای آزمایش مدل های زبان بزرگ (LLM) بدون اتکا به مرورگر وب هستند.

این انتشار همزمان با راه اندازی ربات چت بارد توسط گوگل در اتحادیه اروپا و برزیل است. رقبای دیگری نیز در حال ظهور هستند، مانند Anthropic، با دستیار Claude 2، که عملکردهایی را ارائه می‌دهد که از نسخه پولی ChatGPT OpenAI پیشی می‌گیرد. ChatGPT شاهد کاهش ترافیک در ماه ژوئن بود - اولین مورد از زمان راه اندازی آن.

جامعه کریپتو به طور گسترده‌ای از ChatGPT و دیگر چت‌ربات‌های هوش مصنوعی استقبال کرده است و برخی حتی از این فناوری برای توسعه توکن‌های جدید استفاده می‌کنند.

پرسش های متداول

پرسش های متداول

گاهی به دلایل مختلف مانند عدم عرضه رسمی و گسترده محصول در ایران، وضعیت برخی از کالاها در وب سایت به "ناموجود" تغییر پیدا می‏‌کند و اعلام زمان دقیق عرضه دوباره آنها ممکن نیست

مجوزهای سازمان

مجوزهای سازمان

کلیه کالاها دارای برچسب هولوگرام بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی بر قطعات و اجزای وابسته آنها صورت نگرفته است. کلیه پک کالا بدون کوچکترین آسیب و کم و کیفی از تولید کننده مستقیما خریداری شده و در اختیار مشتری قرار میگیرد. کلیه گارانتی های ارائه شده برای کالاها نیز از جانب شرکت های معتبر و نمایندگان کالاها است.

قوانین و مقررات سازمان

قوانین و مقررات سازمان

کلیه ضوابط و قوانین فروشگاه مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین فروشگاه متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد.